Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesi Müdürü Muammer OKUMUŞ ve Öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen ziyarette, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Sedat SANDİLAÇ ,“Kartal İstiklal Marşı’mızı Okuyor” projesi hakkında Sayın Kaymakamımıza bilgi verdi. Kartal’daki tüm yönetim birimlerinden başlayarak halkın her kesiminden kişilerin katılımıyla okunması planlanan İstiklal Marşı’nın, yapılacak video kayıtlarıyla birlik ve beraberlik mesajını kuvvetlendireceği üzerinde duruldu. Vatan sevgisinin, okul ve çevre iş birliğinin önemine dikkat çekilmesi amacıyla planlanan bu projeye, İlçe Kaymakamımız yürekten destek vereceğini hassasiyetle belirtti.
 
        Fen Lisesi öğrencilerimizin, robotik ve kodlama başta olmak üzere yaptıkları projeleri, bu bağlamda aldıkları ödülleri de dillendirdikleri ziyarette Muammer OKUMUŞ, Yüksel-İlhan Alanyalı Fen Lisesinin genel çalışmaları, hedefleri ve beklentileri üzerine kısa bir konuşma yaptı.
        
       İlçe Kaymakamımızın eğitim faaliyetlerinin önemini sıklıkla vurguladığı, öğrencilerle de yakından ilgilendiği ziyaret, güzel dilek ve temennilerle sona erdi.