KARTAL İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
 
Kartal Kaymakamı
Cemil AKSAK
2.Zırhlı Tugay Komutanı
Tank Albay Uğur Bülent ACARBAY
Belediye Başkanı
Dr.Altınok ÖZ
Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı
Fehmi TOSUN
Anadolu Adalet Komisyonu Başkanı
Hayri KAYNAR
İlçe Emniyet Müdürü
Efkan KORKMAZ
Askerlik Şubesi Başkanı
Albay Okan USLU
İktidar Partisi, Ana Muhalefet Partisi ve TBMM Grubu Bulunan Diğer Parti Temsilcileri
AKP İlçe Başkanı
M.Mehdi AKMAN
CHP İlçe Başkanı
Erdal  KISKANÇ
MHP İlçe Başkanı
Metin ÖZÜPEK
HDP İlçe Başkanı
Ayten TOKSOY-Sani YILDIRIM
Belediye Başkan Yardımcıları
 
Belediye Başkan Yardımcısı
Turgut MERMERTAŞ
Belediye Başkan Yardımcısı
Hüsnü YEŞİLYURT
Belediye Başkan Yardımcısı
Mustafa Fehmi OKAY
Belediye Başkan Yardımcısı
Feyyaz KAYNAK
Belediye Başkan Yardımcısı
Gülcemal FİDAN
Belediye Başkan Yardımcısı
Nuran KERİŞ
Belediye Başkan Yardımcısı
Gökhan YÜKSEL
Belediye Başkan Yardımcısı
Ali APAYDIN
Başbakanlık Mensupları
 
İlçe Müftüsü
Mustafa BAYTAR
Adalet Bakanlığı Mensupları
 
Birinci İlçe Seçim Kurulu Başkanı
Nermin TANIL
İkinci İlçe Seçim Kurulu Başkanı
Naciye Füsun ÇAĞLAR
İlçe Seçim Müdür V.
Aysun FIRAT ALBAYRAK
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Mensupları
 
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü
Hüseyin ÖZKUL
Yakacık Sevgi Evi Yurt Müdürü
G.Şule GÜNGÖRÜN
E.Turanlı Sevgi Evi Yurt Müdürü
Fatma KELEŞ
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mensupları
 
Tapu Sicil Müdürü
Duygu BALKAN
Tapu Kadastro Müdürü
Mahmut GÜLTEKİN
Gençlik ve Spor Bakanlığı Mensupları
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V.
Tolga DEMİR
 
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü
 
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü
Mustafa DENİZ
İçişleri Bakanlığı Mensupları
 
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Canan KAZAZ
İlçe Nüfus Müdürü
Ülker A.SARAÇ
Kültür ve Turizm Bakanlığı Mensupları
 
İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü
Aysel ÖZÇELİK
Maliye Bakanlığı Mensupları
 
Mal Müdürü
A.Adem KINALI
Kartal Vergi Dairesi Müdürü
Dursun KARABAĞ
Yakacık Vergi Dairesi Müdür V.
Özgür ODABAŞ
Pendik Vergi Dairesi Müdürü
Rengin ALTUNKAYNAK
Milli Eğitim Bakanlığı Mensupları
 
Milli Eğitim Müdürü
Ali Rıza AKA
Halk Eğitim Müdürü
Resul ÖZDEMİR
Sağlık Bakanlığı Mensupları
 
İlçe Sağlık Müdürü
Dr. Muhammed SAKARYA
TSM Sorumlu Hekimi
Dr. Hülya CAN
Lütfi Kırdar Arş.Hast.Başhekimi
Doç. Dr. Recep DEMİRHAN
Koşuyolu Kalp Hastanesi Başhekimi
Doç.Dr. Mehmet Emin KALKAN
Yavuz Selim Devt.Hast.Başhekimi
Dr.Selçuk BOZHALİL
Ağız ve Diş Sağ.Hast.Başhekimi
Dt.M.Hanifi EZİCİ
Yak.Kadın Doğ.Hast.Başhekimi
Dr.Murat Cengiz AŞICIOĞLU
Kartal Kızılay Tıp Merkezi Başhekimi
Dr.Dilek ÖZTÜRK
Ulaştırma Bakanlığı Mensupları
 
PTT Müdürü
Tülay DOĞRUYOL
Orman ve Su İşleri Bakanlığı Mensupları
 
Orman İşletme Şefi
Ayhan EYGİ
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Mensupları
 
İtfaiye Grup Amiri
İsmail YILMAZ
Resmi Bankaların Müdürleri
 
T.C. Ziraat Bankası Şube Müdürü
Yüksel DEMİRCİ
T.C. Halk Bankası Şube Müdürü
Hasan ZEYBEK
T.C. Vakıfbank Şube Müdürü
Ayhan GÜNEL
TBMM’de Grubu Bulunmayan Siyasi Partilerin İlçe Başkanlıkları
(Alfabetik Sıra İle)
Anadolu Partisi İlçe Başkanı
İlhan GÜZELGÜN
Bağımsız Türkiye Partisi İlçe Başkanı
Kamil Bayram ÇINAR
Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı
Murat ALBAYRAK
Demokrat Partisi İlçe Başkanı
Vuslat BALKIŞ
Demokratik Gelişim Partisi İlçe Başkanı
Esmeray BAŞAR
Doğru Yol Partisi İlçe Başkanı
Cemile BURÇ
Emek Partisi İlçe Başkanı
Rıza YEŞİLBAŞ
Ezilenlerin Sosyalist Partisi İlçe Başkanı
Havali MENGİ
Genç Parti İlçe Başkanı
Serhat AY
Halkın Kurtuluş Partisi İlçe Başkanı
Nihat GÜLDEMİR
Hür Dava Partisi İlçe Başkanı
Ramazan SUNA
Komünist Partisi İlçe Başkanı
Önder ÇELİK
Liberal Demokrat Parti İlçe Başkanı
Muharrem AYRANCI
Merkez Parti İlçe Başkanı
Mustafa Kemal EKŞİ
Muhafazakar Yükseliş Partisi İlçe Başkanı
Ömer TURAN
Özgürlük  ve Dayanışma Partisi İlçe Başkanı
Zafer TOKSÖZ
Saadet Partisi İlçe Başkanı
İmdat SEVİNÇ
Sosyalist Yeniden Kuruluş Partisi İlçe Başkanı
Adem ÇELENK
Türkiye Komünist Partisi İlçe Başkanı
Mustafa Oğuz KAVALA
Vatan Partisi İlçe Başkanı
Mehmet AKKOÇ
Belediye Meclis Üyeleri
 
Av. Hüsnü YEŞİLYURT
Cumhuriyet Halk Partisi
Selahattin AKSAN
Cumhuriyet Halk Partisi
Hüseyin TOZKOPARAN
Cumhuriyet Halk Partisi
Gülcemal FİDAN
Cumhuriyet Halk Partisi
Dila Damla ÖNER
Cumhuriyet Halk Partisi
Efrayim DEVECİ
Cumhuriyet Halk Partisi
Gökhan YÜKSEL
Cumhuriyet Halk Partisi
Nihal KORKMAZ
Cumhuriyet Halk Partisi
Yılmaz Tuncer
Cumhuriyet Halk Partisi
Yusuf ALTAY
Cumhuriyet Halk Partisi
Yücel SÜSLÜ
Cumhuriyet Halk Partisi
Av. Perihan SEVİM
Cumhuriyet Halk Partisi
Tuncay ŞAHAN
Cumhuriyet Halk Partisi
Halil ŞENER
Cumhuriyet Halk Partisi
Ali Ekber ŞAHİN
Cumhuriyet Halk Partisi
Önder TURMUŞ
Cumhuriyet Halk Partisi
Gürbüz ÇİFTÇİ
Cumhuriyet Halk Partisi
Medet KISKANÇ
Cumhuriyet Halk Partisi
Mustafa YÜKSEL
Adalet ve Kalkınma Partisi
Temel YAZ
Adalet ve Kalkınma Partisi
Hüseyin KARAKAYA
Adalet ve Kalkınma Partisi
Fatma Genç ÜNAY
Adalet ve Kalkınma Partisi
Yunus Fırat AYDIN
Adalet ve Kalkınma Partisi
Ahmet KARAKIŞ
Adalet ve Kalkınma Partisi
Müjdat KEÇELİ
Adalet ve Kalkınma Partisi
H. Kubilay SALİHVATANDAŞ
Adalet ve Kalkınma Partisi
Av. Muhammer BEKTAŞ
Adalet ve Kalkınma Partisi
Nizamettin ALTINTAŞ
Adalet ve Kalkınma Partisi
Fatma Filiz ELİBOL
Adalet ve Kalkınma Partisi
Haydar GÖKSOY
Adalet ve Kalkınma Partisi
Zekeriya DURANOĞLU
Adalet ve Kalkınma Partisi
Yüksel GÜLHAN
Adalet ve Kalkınma Partisi
Halil Koyun
Adalet ve Kalkınma Partisi
Bayram YÖNDEM
Adalet ve Kalkınma Partisi
Metin BEKTAŞ
Adalet ve Kalkınma Partisi
İlçemiz Mahalle Muhtarları
(Alfabetik Sıra İle)
Erhan Gülmüş
Atalar Mahallesi
Memiş Dikilidaş
Cevizli Mahallesi
Mustafa Koç
Cumhuriyet Mahallesi
Arif Koç
Çavuşoğlu Mahallesi
Recep Elvan
Esentepe Mahallesi
Miktat Gürsel
Gümüşpınar Mahallesi
Ferhat Arslan
Hürriyet Mahallesi
Dursun Sınırtaş
Karlıktepe Mahallesi
Arzu Keskin
Kordonboyu Mahallesi
Zeki Dağ
Orhantepe Mahallesi
Cevdet Aslan
Petrol – İş Mahallesi
Salim Coşar
Soğanlık – Orta Mahallesi
Erol Yurdakul
Soğanlık Yeni Mahallesi
Ramazan Keklik
Topselvi Mahallesi
Soner Eker
Uğur Mumcu Mahallesi
S. Çetin Turan
Yakacık – Çarşı Mahallesi
İlhan Düzülütaş
Yakacık - Yeni Mahallesi
İsa Durmuş
Yalı Mahallesi
Ünal Özuğurlu
Yukarı Mahallesi
Ahmet Soylu
Yunus Mahallesi
Mesleki Kuruluşlar ve Basın Kuruluşları
 
TMMOB Makine Mühendisleri Odası İlçe Temsilciliği
Hüseyin ŞİMŞEK
SS.İst.Kartal Deniz Yolcu Ve Yük.Turizm.Koop.Bşk.
Erdoğan GÜÇLÜ
Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanlığı
Nuri ERKOÇ
Harita ve Kadastro Mühendisi Başkanlığı
Metin AĞIMAN
Şoförler Esnaf Odası Başkanlığı
Fikret ÇELİK
Ziraat Odası Başkanlığı
Oğuzhan ATASAYIN
Güne Doğuş Haber
Nergiz USLU
İlçem Gazetesi
Aytekin YAŞAR
İlk Haber
Arslan ARIÇ
İstanbul Haber İlan
Kenan ÇAKAL
İstanbul Manşet Gazetesi
Necmettin GÜLTEKİN
İzci Haber
İfaket ÖZ
Kartal Gazetesi
Selim AKDOĞAN
Kartal Haber Gazetesi
Kenan GÜLERCİ
Kartal Postası
Umut ÜNAL
Kent34 Gazetesi
Vural DAĞTEKİN
Son Haber
Halil TOPAL
Yenises Gazetesi
Fahrettin UYSAL
Son Gün Gazetesi
Necmettin SEZEN
Görüş Haber Gazetesi
Arife EMEK
Anadolu Gerçek Gazetesi
Musa ZENGİN
Kamu Yararına Çalışan Vakıf ve Dernek Başkanları
(Alfabetik Sıra İle)
Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanlığı
Ö.Ekin BALKANCI
Balkanlar Derneği Bşk.
Nizamettin YUMURTACI
Cem Evi Vakfı
İsmail SAÇLI
Çağdaş Yasam Destekleme Derneği Bşk
Melihan ÇAĞLAYAN
Tükoder Derneği Kartal Şubesi
İbrahim TAN
Türev İlçe Başkanlığı
Zülfinaz EBEDAN
Türk Anneler Derneği Başkanlığı
Kadriye MUCUR
Türk Kızılayı Derneği Kartal Şube Başkanı
Müjdat KEÇELİ
Yeşilay Kartal Şube Başkanı
Hülya BEYAZIT GÖBELOĞLU
Özel Banka Şubeleri(Alfabetik Sıra İle)
 
AkBank
Havva MERGEN
Finans Bankası
 
Garanti Bankası
Ahmet ERTENİ
Hsbc Bankası
Hülya SAYAR
İNG Bankası
 
İş Bankası
 
Odea Bankası
Mahmut Sinan ERDAL
Şeker Bankası
Sevgi KARACA
TEB Bankası
Ömürcan ALTINKAYA
Yapı Kredi Bankası
Yavuz Selim BAYKAL